Razer | Gaming Mouse | Cobra | Wired | Minecraft Edition
- TootjadRazer
- Mudel: RZ01-04650200-R3M1
- Saadavus: 5
-
67€
Razer | Gaming Mouse | Cobra | Wired | Minecraft Edition
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 333.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Lüliti tüüp | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Net weight | 0.084 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 127 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Razer |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | Cobra |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | 8500 DPI Optical Sensor |
| Tagantvalgustus | Razer Chroma RGB |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Toote värv | Minecraft Edition |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: razer gaming mouse cobra wired minecraft edition, rz01-04650200-r3m1, razer, hiired





